ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60


   Цены

   |      |      |   

Як вибрати провайдера?

Отже, Вам необхідно вибрати постачальника, що володіє достатніми технічними можливостями для швидкої передачі даних з Мережі на Ваш домашній чи офісний комп'ютер. Головне в цій справі --не поспішати, адже успішна робота в інтернеті в значній мірі залежить від правильності Вашого вибору.

Ще кілька років тому питання: "Як вибрати провайдера?", - Був майже риторичним, так як на місцевих ринках царювали один - два потенційних провайдера. У наш час, провайдерів нарахують близько десяти, а то й більше. Число людей, що підключаються до інтернету зростає в експонентний залежності. Потенційні клієнти швидше орієнтуються на об'єктивну інформацію, порівнюють, тестують і ставлять цілий ряд неабияких питань:

- З'єднаний чи провайдер з іншими провайдерами нашого регіону? Якщо так, то с какими?
- Скільки модемів (величина модемного пула) є і які протоколи вони підтримують?
- Які додаткові послугі надають і яка їхня вартість?

Зібравши і систематизувати всі ці дані, повірте, Вам набагато простіше буде вирішити до якого провайдера підключатися.

Але спочатку визначитеся, що конкретно Вам потрібна в інтернеті. Якщо потрібнатільки електронна пошта в невеликих обсягах, можна сміливо підключатися до будь-якого провайдера - існуючі канали достатні для обміну електронною кореспонденцією у кожного з них. Якщо крім e-mail Вам необхідний і доступ в реальному режимі часу - як-то кажуть, "полжізні в on-line" - вимогидо провайдера різко зростають.

І перш, ніж висувати ці вимоги, непогано було б знати, на що готовий кожен з Інтернет-провайдерів нашого міста.

Перелік послуг, що надаються, визначається самою сферою діяльності, Тому у всіх провайдерів є єдиний "джентльменському набір послуг. Він включає: забезпечення доступу до інтернету та суміжних мережах передачі даних по проводовим каналам, поштовий сервіс (можливість створення поштової скриньки на сервері провайдера та обмін інформацією через нього), доступ до новостномусерверу, виділення дискового простору для "домашньої сторінки" (web-хостинг). Також всі провайдери воліють працювати в режимі передоплати - спочатку ви вносите деяку суму на свій особовий рахунок, і вже потім використовуєте цю суму на свій розсуд.

Провайдери найчастіше надають можливість вибору системи оплати: можна платити за обсяг інформації, а можна - за час доступу. Якщо Ви проводите в інтернеті половину дня, виходите в мережу для спілкування через ICQ або для розмов з чаті - оптимальною для Вас буде оплата за трафік. Якщо ж Ви пользуетесь інтернетом від випадку до нагоди або, навпаки, завантажуєте на свій комп'ютер графічні файли, музику чи програми - тоді дешевше обійдеться оплата за час, проведений у мережі. Ритм сьогоднішньої ділового життя диктує необхідність постійно бути на зв'язку - в тому числі оперативно отримувати електронную пошту, тобто весь час бути підключеним до провайдера. У цьому випадку для Вас потрібно постійне підключення до провайдера, але підійде сеансовий режим оплати: Ви платите по за доступ в інтернет в строго певний час - з 8 до 20 годин, наприклад. При цьому обсяг споживаного трафіку не учітивается, але за виходи в мережу в інший час доведеться платити додатково.

Якщо ж Ви втомилися додзвонюватися до модему провайдера (а це часто дуже актуальна проблема), або Вам одночасно потрібно і інтернет, і вільний телефон - слід розглянути возможность установки виділеної лінії. Проте за зручність потрібно платити в прямому сенсі - вартість устаткування для такого доступу вища за вартість звичайного модему, вище звичайних і щомісячні платежі провайдера. Незаперечна перевага - у Вас звільняється телефон.


 
Робота з базами даних
29.05.2007
Перше, що потрібно для створення динамічних сторінок - база даних, де буде зберігатися вся інформація. Хочете мати можливість переглядати вміст таблиць баз даних, робити вибірки, додавати або оновлювати дані? Все це можна робити за допомогою вбудованих функцій в РНР ...
Основи безпеки
29.05.2007
Відразу скажемо що PHP і Апач в цій області далеко не просунулися. Нормальна багатокористувальницька конфігурація веб-сервера повинна працювати під різними користувачами ...
Блокування файлів
29.05.2007
"Warning! On most operation systems flock () is implemented at the process level. When using a multithreaded server API like ISAPI you cannot rely on flock () to protect files against other PHP scripts running in parallel threads of the same server instance!"

 

Rambler's Top100